w ,

MISJA KANAŁU + PATRONITEAnimacje na zlecenie: http://ideaman.tv/animacje/

Zapisz się na kurs i przełam lęk przed mówieniem: http://bit.ly/Mistrzostwo_Przemawiania

Zapraszam na podcast:
Spotify: https://open.spotify.com/show/66Ou9c9D90i955MJGz9FMP
iTunes: https://goo.gl/V8PHQV

Konsultacje, mentoring i pytania: leszek@ideaman.tv


Grupa FB: http://bit.ly/grupanieprzecietnych
Fanpage Facebook: http://facebook.com/nieprzecietneidee
Inne Animacje: http://bit.ly/nieprzecietneidee

Wszystkie treści, w tym nazwy własne i cytaty, są użyte w celach edukacyjnych. Zastosowanie logotypów ma charakter informacyjny. Żaden z elementów filmu nie jest i nie może być substytutem terapii lub indywidualnej porady psychologicznej.

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Fajny głos, fajna animacja tylko, że niestety ta retoryka walki z przeciętniactwem w ogóle do mnie nie przemawia. Po pierwsze musiałbym ocenić kogoś jako przeciętnego lub coś jako przeciętne, a przecież to co dla jednych może być przeciętne dla innych może być wielkim sukcesem, poza tym niektórym może odpowiadać przeciętność. Stwierdzenie walka dla mnie jest rywalizacyjne, bo sugeruję mi, że przeciętność nie jest dobra, muszę coś zwalczać. Obawiam się że ciągłe dążenie do bycia ponadprzeciętnym w rozumieniu przedstawionym w prezentacji może prowadzić do frustracji, bo przecież średnia życia, dobrobytu, wykształcenia itd. ciągle wzrasta w porównaniu do dawnych czasów i w końcu osiągniemy wartość graniczną. Poza tym chciałbym żeby społeczeństwo przeciętnie było bogate, wykształcone, empatyczne, posiadające zdrowe nawyki, że tak powiem oświecone, więc do mnie bardziej trafia przekaz mówiący o misji uświadamiania społeczeństwa, ludzi w ważnych życiowych kwestiach, dzielenia się z nimi wiedzą i pomagania im stawanie się lepszymi od samych siebie jeśli tego chcą. Taki przekaz nie zawiera oceny, nie jest rywalizacyjny, ale inspirujący. Poza tym co podlega mierze tej przeciętności? Ta ponad przeciętność może też przybrać niezdrowe formy np. z badań bogactwa na świecie wynika, że 1 procent najbogatszych mieszkańców ziemi zgromadził niemal tyle bogactwa, co pozostałe 99 procent ludzkości. Wolałbym żeby w tym przypadku rozkład był bardziej równy, przeciętny. Tak więc przeciętność może mieć też swoje dobre strony.

  Podsumowując zamiast hasła 'walki z przeciętniactwem' bardziej trafiłoby do mnie hasło 'budowy lepszego społeczeństwa, lepszej przyszłości'.
  Natomiast hasła typu 'ideaman albo ponadprzeciętne idee' w oderwaniu od ‘walki z przeciętniactwem’ bardzo mi się podobają, a sam kanał zawiera wiele wartościowych treści.

  Pozdrawiam

 2. Jak dla mnie jesteś internetowym kaznodzieją, który niewiele może oprócz głoszenia swoich "objawień" i proszenia o pieniądze ludzi, którzy lepiej by zainwestowali w twardą edukację i przyszłość swoich rodzin. Udowodnij, że się mylę. Pokaż swój sukces, przeciętny youtuberze.

 3. Polecam poszerzyć swoją działalność zakładając instagrama. Zastosowanie tego sposobu wpłynie na rozwój zarówno kanału jak i własne dowartościowanie oraz motywacja do nagrywania dalszych odcinków.
  😄

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0