w ,

Czy jesteś sterowany? Prawda o przekazach podprogowychCzy ukryte przekazy, szybko migający tekst lub obraz mogą trafiając bezpośrednio do Twojej świadomości sprowokować Cię do niepotrzebnego zakupu? Złamania swoich zasad? Zmiany poglądów? Złości, agresji i innych niepożądanych zachowań?

W tym tygodniu Maciej stara się dokopać do prawdy o przekazach podprogowych. Do tego czy działają, a jeśli tak – to jak skutecznie?

=========================

Jeśli chcesz być mailowo powiadamiany o każdej nowej prezentacji i dodatkowych materiałach (niepublikowanych na YouTube) zapisz się na darmowy newsletter na:
http://www.rozwojowiec.pl

=========================
Opracowanie merytoryczne: Maciej Prósiński

Prezentacja i głos: Maciej Prósiński

Animacja, obróbka video, grafika: Adam M. Obara

Dobór muzyki: Adam M. Obara

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Ja i moja narzeczona wybraliśmy nutkę i zanim ona ją wybrała ja wiedziałem, że ona to wybierze. Tłumaczyłem to tym, że było pokazywanych dużo okrągłych rzeczy a filiżanki nie zauważyliśmy

 2. Czyli to tak samo jak ze snami bo w snach ludzi których się widzi kiedyś się widziało ale się nie pamięta czyli w świecie rzeczywistym zwróciliśmy na nich uwagę podświadomie. Dobrze rozumiem ?

 3. Powiem tak, bardzo ciekawe i interesujące, dzięki temu zwykły człowiek się uświadomi w tych ,,sprawach", (niektórzy wolą żeby człowiek był nieswiadomy) A poza tym jesteście genialni!

 4. Mam pytanie czy ktoś po tych treningach osiągnął coś znaczącego zarobił miliard zdobył medal olimpijski lub nagrodę nobla ?Zastanówcie się ktoś kto osiąga taki sukces nie rozpoczyna takich kursów .

 5. Dzień Dobry. Mam pytanie i oczekuje na jaką kolwiek odpowiedz. Otóż mój problem polega na tym…. Mam 13 lat. Za 2 miesiące skończę 14. Moja wada to -2,0 i -2.25. Mój problem polega na tym,że widze tak jakby '' mroczki ''. Gdy patrzę się na białą ścianę, niebo, czy inne rzeczy widze malutkie bezbarwne kropki ma całym obrazie, które cały czas migaja. Byłam u okulisty, w szpitalu , miałam robione badania i lekarze nie widzą, dlaczego tak jest. Teraz w marcu jadę do lepszego szpitala przeprowadzić bardziej obszerne badania. Zanim tam pojadę, chcę się dowiedzieć od Pana dlaczego to mam? Może Pan to wie?

 6. Dla ścisłości telewizja wyświetla 25 klatek na sekundę (50 półpól, ale w kwestie przeplotu się nie zagłębiajmy), a z 24. klatkami mamy do czynienia w filmie. To tak dla porządku 😉

 7. w poprzednim filmie od 32 do 44 sekundy byla szachownica oraz konie na bramie Branderburskiej. CZy to nie byl czasem inny rodzaj przekazu podprogowego by zaznaczyc konika szachowego w odpowiedziach?

 8. Wydaje mi się , że filmiki są za długie i za bardzo jest „lana woda” w nich . Brakuje mi max. 5 minutowych filmików.
  Nie rozumiem około trzy minutowego rozwodu na temat popcornu ( ten przykład można opisać w połowie tego czasu , a nie rozwodzić się na temat pysznego , maślanego i kilka innych epitetów popcornu).
  Uwielbiam filmy z tego kanału , ale radzę popracować nad treścią.

 9. byłam pewna, że chodzi o konika szachowego- na prawie każdym obrazku przedstawiany był motyw szachownicy kojarzący się z szachami i konikiem- i pojemnik na popcorn, i podłoga przy łuku, nawet Pana marynarka 😉 a tu tak się pomylić 😛 szachownica to zamysł celowy czy przypadek? pytam z ciekawości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0