w , ,

JAK ZOSTAĆ DOCENIONYMJeżeli film Ci się podoba – daj kciuk w górę.
Subskrybuj kanał jeżeli chcesz oglądać więcej filmów takich jak ten.

Wspieraj kanał na PATRONITE:
http://bit.ly/2HL8ndV

Polecam również film:
https://www.youtube.com/watch?v=vdJDkJxba_w

Polub stronę na facebooku:
https://www.facebook.com/twojanowaswiadomosc/
———————————————————————————————————-

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Cudownie sie slucha tego co mówisz 🙂 wszystko jest takie spojne z Toba i z kazdym jednym filmem , ktory nagrales, nie ma zadnych zgrzytow, zadnych blokad w słuchaniu. Jak dla mnie jestes czystym przejawem boskiej inteligencji wszechswiata. Dziekuje za to co robisz 🙂

 2. Najważniejsze pytanie, które otwiera mnie na działanie , na rozwój brzmi – Czy ja tego chcę. Bo blokuje mnie niepewność czy też strach przed czymś. I muszę przekonać siebie, że ja tego chcę. Cokolwiek by to było.

 3. Dziękuje Gracjanie za ten kanał, dodało mi to pewnego światła w mojej psychoterapii i w momencie słabości często sięgam po Twoje filmy. Dziękuje Ci za pełne zaangażowanie i podejście z całkowitą pasją do tego tematu, jesteś niesamowitym człowiekiem.

 4. Posłuchałam i poczytałam komentarze i znalazłam taki moment, kiedy mnie odcięto od potrzeby przyjmowania prezentów, uznania, doceniania siebie. – Dzięki za ten film. Nigdy bym nie doszła do tego momentu i nie uwolniła emocji z tak odległej przeszłości. 33 lata temu mama mojego byłego chłopaka obdarowała mnie dżinsową kurtką. Kiedy przyszłam do domu w tej "dżinsowej (to były czasy gdzie zarabiało się 30 dolarów na miesiąc, a taka kurtka w Pewex'sie kosztowała 11 dolarów) kurtce" moja mama rozpętała piekło na ziemi. Krzyczała, że nie mam prawa przyjmować od obcych ludzi tak drogich ubrań. (Wszystko w dobrej wierze by mnie porządnie wychować.) Ta awantura miała straszne konsekwencje w tamtym czasie. Złamano mnie i kurtkę oddałam. — Dziś mam pełną szafę ciuchów i materialnie jestem spełniona, ale… nie dostaję prezentów. Kupuję innym, drogie dobrane do ich potrzeb prezenty… (obecnie nawet mocno się powstrzymuję, przed takim obdarowywaniem), a nie dostaję nic lub niedostosowane do mojego wieku i potrzeb drobiazgi. — Jeśli po roku od dzisiejszego dnia sytuacja się zmieni to znaczy, że to co mówisz nie tylko słucha się z uwagą, ale działa. — Ileż to lat człowiek taką traumę potrafi nosić w sobie. Ma przekonanie, że dawno o niej zapomniał, a to jest i działa w "tu i teraz".

 5. Wogóle nie odczuwam potrzeby być docenianym,jestem doceniany good to jestem nie to nie.Moim zdaniem ludzie czujący sie niedowartosciwani ze słabą osobowością chcą być doceniani.

 6. Gracjan zapomniałeś dodać o jednej bardzo istotnej rzeczy. DLACZEGO ludzie boją sie otrzymywać energie od innych. A no dlatego że ta energia może być zła, negatywna, jako np negatywna odpowiedź czy opinia. I niektórzy nie potrafiliby sobie z tym poradzić. Czasem nawet z góry zakładają że odpowiedź będzie negatywna. Więc przełamanie sie nie będzie takie proste, jeśli ktoś jest ogólnie skryty i zamknięty w sobie to jego energetyczna strefa komfortu również jest mała, w dodatku bardzo szczelnie zamknięta.

 7. Moim zdaniem lepiej się nie prosić.
  A już kompletnie nie o tzw. docenienie. Pracuję nad sobą i doceniam się sam. To mi wystarczy. Jeśli otaczają mnie ludzie wystarczająco empatyczni, którzy czują, że zasłużyłem na docenienie, to, to zrobią.
  Ja się jednak od tego nie uzależniam i nie wywieram najmniejszej presji by to zrobili.
  To trochę tak, jakbym prosił przyjaciela o komplement.
  Generalnie jeśli sam się doceniasz, a będzie to miało solidne podstawy (praca nad sobą), to wcześniej czy później znajdą się tacy, którzy to docenią.

 8. Dokładnie 👍 Komunikujesz czego chcesz i już. Ogrom tego co spłynie po takim kroku to jest sztos. Wibracja daje i daje i daje to kierunek na zewnątrz. A prośba chcę to kierunek do wewnątrz 👊

 9. Dzięki, właśnie zdałem sobie sprawę, że nigdy o nic nikogo nie proszę. Nawet gdy mam problemy i sobie nie radzę to jestem kompletnie uparty i nie chcę niczyjej pomocy. Zawsze wolę sam sobie poradzić. Mam jakiś opór przed przyjmowaniem energii innych osób. Czuję, że wyszedłbym przez to na słabego? Mam jakieś takie silne marzenie by być silnym i mocnym na własną rękę. Dziwne, heh.

 10. Trafiłeś z tym filmikiem w samo sedno 😔. Zawsze kiedy proszę otrzymuje nagatywna odpowiedz. Proszę bardzo rzadko i tylko w wyjątkowych sytuacjach. Często też słyszę że myślę tylko o sobie prosząc o coś. Ja osobiście jestem dawca i kiedy już rozdam wszystko co mam nic mi nie zostaje. Dlatego aby móc dalej dawać , potrzebuje też dostawać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0