w ,

6 Powodów DLACZEGO CI SIĘ NIE UDA w życiu.Animacje na zlecenie: http://ideaman.tv/animacje/

Kup moją książkę i kurs: https://ideaman.tv/ksiazka-pozegnaj-prokrastynacje-bf/
Przeciętny Człowiek In English: https://ideaman.tv/EnglishYT

Zapraszam na podcast:
Spotify: https://open.spotify.com/show/66Ou9c9D90i955MJGz9FMP
iTunes: https://goo.gl/V8PHQV

Konsultacje, mentoring i pytania biznesowe: leszek@ideaman.tv

Dla prawdziwie zniechęconego wszystko jest trudne. Te 6 prowokujących i ironicznych powodów dlaczego Ci się nie uda w życiu to odpowiedź na najpopularniejsze wymówki i sposoby działania, które odsuwają nas od ambitnych i ciekawych życiowych celów.


Grupa FB: http://bit.ly/grupanieprzecietnych
Fanpage Facebook: http://facebook.com/nieprzecietneidee
Inne Animacje: http://bit.ly/nieprzecietneidee

Wszystkie treści, w tym nazwy własne i cytaty, są użyte w celach edukacyjnych. Zastosowanie logotypów ma charakter informacyjny. Żaden z elementów filmu nie jest i nie może być substytutem terapii lub indywidualnej porady psychologicznej.

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Uczulonych na ironię i prowokację uprzedzam, że siódmym powodem dla którego nie uda się Wam w życiu jest brak dystansu do siebie 🙂
  A dla tych, którzy wiedzą co mówię w animacji i szukają bądź realizują swoją pasję: gratuluję, trzymam kciuki! 🙂

 2. YouTube jest bardzo zły, bo pozwala dać tylko jednego like'a, a oglądając ten film 5 raz chciałbym dać już szóstego like'a 🙂 zdecydowanie zasługuje.

 3. Jakbym mial dziecko to bym mu powiedzial ze to jego zycie i jak bedzie pelnoletni(czyi skonczy 18 lat),bedzie mogl robic sobie co zechce ze swoim zyciem.Twoje zycie-twoje kredki.

 4. Można się pogubić! W jednym z wcześniejszych filmów jest mowa o nie szukaniu swojej pasji. A w tym jest nową o czymś odwrotnym. Może się Pan zdecydować co chce wciskać swoim widzą ?

 5. W roku 1997 nagrałem kasetę demo z moimi produkcjami muzycznymi. Była to muzyka house zrobiona głównie na Amidze, jakościowo raczej lipa ale w miarę treściwa. Kiedyś kiedy wróciłem do domu po godzinie 22:30 (po drugiej zmianie w mojej pierwszej pracy po szkole) poszedłem prosto do piwnicy do mojego amatorskiego studia, żeby poprawić i nagrać jeszcze raz jeden kawałek na tą kasetę. Na schodach piwnicy spotkałem moją macochę, która wracała z pralni. Zapytała mnie po co tam idę, powiedziała żebym lepiej poszedł spać bo znów będę siedział do rana i się nie wyśpię do roboty, ja jej odpowiedziałem, że jutro muszę tą kasetę zanieść jednemu didżejowi do klubu bo już się z nim dogadałem, że może będzie grał moje kawałki. Odpowiedziała mi tak: "didżeje, kasety, muzyki, potem żeś je niewyspany i zmęczony i nic z tego nima, za robotę się lepiej weź"… No i poszła na górę… Wiadomo, że się martwiła i chciała dobrze… Ja jej wtedy nie posłuchałem oczywiście i poszedłem dokończyć swoją robotę. Taśmę zaniosłem na drugi dzień do klubu "Zielona 3"… Od tego w zasadzie wiele rzeczy się zaczęło, wiele rzeczy zaczęło też dziać się wcześniej ale ten moment był przełomowy jednak. Podsumowując: nie można pozwolić NIKOMU na to, żeby ograniczał Twoją pasję czy kreatywność, jeżeli komukolwiek na to pozwolisz i pogodzisz się z tym, po czasie będziesz tego bardzo żałował a tę osobę, która Cię ograniczyła znienawidzisz całym sercem. Rodziców trzeba słuchać ale trzeba też mieć swój własny rozum i kierować się rozsądkiem i przeczuciami oraz chęcią realizowania swoich pasji. Dodam jeszcze tylko na koniec, że taka sytuacja u mnie w domu wydarzyła się chyba tylko raz, na szczęście zawsze byłem wspierany w swoich działaniach i przez rodziców i przez rodzeństwo, znajomi nawet jak się nabijali z naszych produkcji to i tak słuchali naszych kaset i nie było to nigdy jakieś bardzo złośliwe z ich strony:)

 6. Dokładnie mam ponad milion na tik tok najpierw pasja, potem monetyzacja.
  Na dzien dzisiejszy dostaje zlecenia do tv w kampaniach telewizyjnych digital A to tylko 8 miesięcy pracy i jestem jedna z najbardziej rozpoznawalnych osob z PL na tiktok. Ani wzorowej rodziny, ani dobrych warunków, ani wsparcia, tylko pasja! trzymałam się swojego i co nie da się? Da się! Trzeba chcieć! Wiec ruszcie tyłki
  I do roboty!

 7. A jeżeli czyjąś pasją są opowieści szpiegowskie i ma cel w życiu, aby pracować dla państwa ? To jest moje marzenie, ale jestem na 80% pewien że to zawali mi życie i sprowadzi na mnie smutek i gorycz.

  Czy da się zmienić swoje marzenia i pasje?

 8. No cóż. Moją pasją od ponad roku jest kolej. Zamierzałem połączyć to z pracą. Chciałem iść do transportowego technikum o tym profilu i w ogóle, no ale okulista mnie ,,zahamował" s tym temacie informując, że nie da się mojej wady naprawić póki co. No cóż… Życie jest niesprawiedliwe, ale ja jestem zbyt uparty, by odpuścić sobie kolej 😉

 9. Hm, dziwne, ja posiadam część cech podanych w filmiku, a już na początku na pytanie o nastoletnim dziecku odpowiedziałam "Jasne. Jeśli tak cię to pasjonuje, to dlaczego nie?". Słucham się rodziców (choć z ojcem jest ciężej), i tak, moja mama nie osiągnęła żadnego sukcesu zawodowego, ale w żadnym wypadku nie zniechęca mnie do próbowania, pracy na coś itd, wręcz przeciwnie. Np mam talent do języków i lubię się ich uczyć. Za bogaci to my nie jesteśmy, ale w tym roku mama zafundowała mi kurs hiszpańskiego, którego tak bardzo chciałam się nauczyć. Albo jestem miła i dobrze się uczę, ale potrafię powiedzieć "nie". Albo bywam cyniczna, ale mam też trochę pokory i zdaję sobie sprawę, że nie jestem wszechwiedząca. Więc… po obejrzeniu tego czuję się zmieszana.

 10. haha 🙂 Trzeba żyć z godnie z sobą , mieć marzenia i nie bać się ..ale niestety wiekszość ludzi nawet tego niewie ..jacy są .. Wiec moze zeby zacząć odpoczatku trzeba poznać siebie a potem pozna się inne rzeczy ,swoje pasję i upodobania…. Świetnie , szczerze podsumowianie tego jak własnie normalni przecietni ludzie funkcjonują o gorzej boją się uslyszeć na głos. Jeżeli kogoś tutaj słuchając to zdenerwował się lub zirytował …. oznacza to jedno…że uslyszał Prawde ..
  pozdrawiam 😉

 11. w sumie wszystkie te przykłady zabiłem w sobie dawno temu, dzięki czemu teraz prę do przodu i cały czas i coraz szybciej się rozwijam. Szczególnie intelektualnie, polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0