w , ,

JAK IŚĆ NA KOMPROMIS UNIKAJĄC KONFLIKTU WEWNĘTRZNEGOJeżeli film Ci się podoba – daj kciuk w górę.
Subskrybuj kanał jeżeli chcesz oglądać więcej filmów takich jak ten.

Wspieraj kanał na PATRONITE:
http://bit.ly/2HL8ndV

Polub stronę na facebooku:
https://www.facebook.com/twojanowaswiadomosc/
———————————————————————————————————-

W razie pytań proszę o kontakt na: catlike07@gmail.com

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Czyli w chwili kiedy zmywamy talerze możemy się na to wkurzać i obwiniać talerze albo zmienić kierunek i projektować na nowe czyli myje was bo niedługo bende miał zmywarkę.Robie coś niechcianego ale jestem w tym co chce co mi sprawia przyjemność.Czy o to chodzi?

  2. Tak zawsze mamy wolny wybór ale nie chcemy brać odpowiedzialności za siebie!
    To tak jak ktoś narzeka ze musi rano wstawac i chodzić do pracy, ale nie musisz mówimy mu, ale on dalej swoje jak to, przecież muszę zarobić żeby opłacić rachunki, czynsz, kupic jedzenie! ale naprawdę nie musisz bo możesz mieszkać w noclegowni albo w parku, może uzbierasz, ktoś dobry da ci parę zł na jedzenie, może znajomi poratują – i są ludzie którzy tak żyją, i wtedy ten ktos oburza się że on tak nie chce żyć!- czyli jednak wybiera bo ma wybór. Ale łatwiej jest mówić ze to ktoś z zewnątrz nas ogranicza, ze nie mamy wyjścia i MUSIMY np wstawać rano i chodzić do pracy!!!

  3. Właśnie! a co z wyrzutami sumienia, gdy odmówiliśmy komuś czegoś? dla mnie to kwestia postrzegania świata i swojego miejsca w nim, bo większość z nas mysli sobie że JA to, JA tamto, JA muszę pomóc/ zrobić bo tak TRZEBA(tzn tak nas nauczono, wytresowano). Ale nie jesteśmy pępkiem świata, każdy z nas jest tylko takim trybikiem w świecie i wie że jest ta wspólna podświadomość czy nadświadomość do której nie wszyscy mamy dostęp- bo nie rozwijamy go i swojej intuicji. I w pewnych sytuacjach czujemy ze nie chcemy czegoś robic np.komuś "pomagać"-a z automatu czujemy się zle bo co inni powiedzą, ale…a co jeśli ten ktoś chciał nas wykorzystać, posłużyć się nami do zrobienia czegoś "złego"? na poziomie świadomym nie wiesz tego i nie przewidzisz, ale twoja intuicja,emocje- no czujesz że nie chcesz, to może warto zaufać sobie, może jest w tym większa wartość niż się nam na tym świadomym poziomie wydaje, nie dajmy sobą manipulować społeczeństwu, każdy ma obowiązek "ogarniać" siebie, reszta jest raczej opcjonalna! Czy dobrze jest się dawać wykorzystywać, poniżać, manipulować sobą, nie bo nie było by tego wszystkiego na taką skalę gdybyśmy się nie "dawali", mówili NIE. Mnie to się kojarzy z takim współistnieniem kata i ofiary, nie ma jednego bez drugiego. Jest jeszcze sprawa tego że może nie wyręczając kogoś pomożemy mu bardziej niż dając się wciągnąć w jego gierki i manipulowanie.

  4. Nie Będziemy Bardziej Lubiani Kiedy Będziemy Perfekcyjne DOSKONALI Będziemy Bardziej Lubiani Kiedy Owszem Jesteśmy Pracowici Ale Jesteśmy SZCZĘŚLIWY Autentyczne Tzn Jak Coś NIE Idzie TO Trudno Mówimy O TYM NIE CHOJNA My Tego Coś SIĘ NIE Podoba PRZESZKADZA Mówimy O TYM Pracujemy Nad TYM PRZERABIAMY TO Potem Dojdziemy Do celu bo jesteśmy prawdziwi.

  5. Ok ale jeśli ja jestem zmuszana do chodzena do kościoła więc tego nie chcę co wtedy? Więc tu nie ma wyboru lecz akceptacja wię nie dokąca się tu zgadzam z tym co muwisz gdyż jeśli bym mała wybór to bym z chęcią nie uczęszczała do kościoła. pozdrawam cię cieplutko duszyczko

  6. … a czasami zdajesz sobie sprawę że ta praca, ten związek, te znajomości, ten lifestyle
    nie są tym czego tak właściwie chcesz. W takiej sytuacji po prostu obracasz się i kierujesz swoje poświęcenia w kierunku tego czego naprawdę chcesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0