w ,

Skoro jesteś taki mądry…Animacje na zlecenie: http://ideaman.tv/animacje/

Kup moją książkę i kurs: https://ideaman.tv/ksiazka-pozegnaj-prokrastynacje-bf/
Przeciętny Człowiek In English: https://ideaman.tv/EnglishYT

Zapraszam na podcast:
Spotify: https://open.spotify.com/show/66Ou9c9D90i955MJGz9FMP
iTunes: https://goo.gl/V8PHQV

Konsultacje, mentoring i pytania biznesowe: leszek@ideaman.tv


Grupa FB: http://bit.ly/grupanieprzecietnych
Fanpage Facebook: http://facebook.com/nieprzecietneidee
Inne Animacje: http://bit.ly/nieprzecietneidee

Wszystkie treści, w tym nazwy własne i cytaty, są użyte w celach edukacyjnych. Zastosowanie logotypów ma charakter informacyjny. Żaden z elementów filmu nie jest i nie może być substytutem terapii lub indywidualnej porady psychologicznej.

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Uwielbiam Twoje animacje, tylko za każdym razem trafiam na nie za późno, po tym jak już sam dochodzę do tych samych wniosków. Martwie się tylko że nie dotra one do osób które same nie dojdą do podobnych refklesji. Mimo wszytko rób to co robisz bo jesteś w tym najlepszy!

 2. Pani Leszku, jest szansa że rozważy Pan zmianę muzyki w tle? Tyle wiedzy Pan przekazuje (za co dziękuję), niestety tło utrudnia mi skupienie się na treści

 3. Szczęście odbieram jako coś pozytywnego i stałego.
  Ale przecież na tym świecie wszystko się zmienia, nie ma szans na to aby ciągle mieć to szczęście 😉 "w życiu piękne są tylko chwile" czy jakoś tak 👍

 4. Jak definiuje moje szczęście: zakupy, sex w miłości i spelnienie intelektualno artystyczne. Moje szczęście gwarantują mi banały które odrzuciłeś

 5. Kontrola rodzicielska jest znacznie bardziej skomplikowanym zagadnieniem. Rodzice są często oskarżani o wszystko, co zdaniem innych, ich dziecko robi niewłaściwe (nawet jeśli to dziecko ma pół roku i płacze, dajmy na to w poczekalni u lekarza, bo wyrzynają mu się ząbki). Zupełnie, jakby to oni trzymali krzyż, do którego przywiązana jest kukiełka-dziecko. Presja społeczna do kontrolowania dzieci dodatkowo pogłębia poczucie odpowiedzialności za niepowodzenia dziecka, które się wychowuje (z czym chyba często potrzeba kontroli idzie w parze).

 6. Jezus powiedzial….Szczesliwi znający swą potrzebe duchową! Szanuje twoj kanał i mam wrazenie ze czytasz mnostwo ksiazek…przeczytaj tez ewangelie.warto!

 7. Źle na to patrzysz po prostu jak jesteś mądry albo spostrzegawczy zauważysz że szczęście jest ulotne że jest jak kawa z każdą kolejną dawka mniej cię kopie a z czasem nic Cię nie bd w stanie uszczęśliwić jak tak myślę szczęście jest czymś do czego dążą idioci inteligentny człowiek jest ponad tym równocześnie ciesząc się z drobnych rzeczy najlepiej niematerialnych…

 8. Jak zwykle siwetny filmik dajacy do myslenia.Tresciwie i bez owijania. Z tymi organizatorami ok fajnie..fajnie ze praca innych byla rzrtelna i pomogla gorzej jak np ktos trzeci sknoci prace popelni woele bledow i niedorobek wtedy nasza mysl o tym ze ..moglam to zrobic lepiej" sie umacnia. Takie sytuacje tez maja miejsce w zwiazkach.

 9. Łapka w górę i pozdrowienia dla Dawida 🙂 Lubie Twoje narracje, ich tresc, a także animacje. Choć czasami tylko słucham wykonując inne czynności. Dobra robota chłopaki 💪👍👌

 10. Jak dla mnie, szczęście wiąże się z pieniędzmi. Jeśli wiedziałbym że mam tyle hajsu aby wystarczyło do końca życia to tylko żyć i nie umierać jak to się mówi. Spełniasz każdą swą zachciankę. A Jeśli o miłość chodzi i marzenia tego typu to jest z tym trochę inaczej. Nie można nikogo do miłości zmusić, co nie zmienia faktu że gdy zaczniesz popisywać się hajsem bardziej niż zwykle, to i więcej propozycji matrymonialnych się nie pojawi w życiu. To pokazuje próżność niektórych kobiet. Nie szukają szczęścia w miłości tylko szukają chodzącego bankomatu który będzie je wyręczał i sponsorował. Jeśli chodzi już nie o sprawy miłosne, to na pozór wszystko jest fajnie, miło i cudownie gdy nie zajrzy się za kulisy. Ludzie inteligentni po prostu boją się działać. Ponieważ więcej jest tych przeciętniaków którzy jakoś się wspólnie dogadują i razem w zespole osiągają swoje cele we współpracy. Taki "Yntelygent" Jak to oni nazywają tych mądrzejszych, nie osiągnie nic, bo zamiast otrzymać od nich pomoc nawet gdy poprosi to będą się z niego naśmiewać (jak jesteś taki mądry to zrób) a wiadomo że czasem bez znajomości, bez pomocy i bez wsparcia trudno ruszyć z miejsca.

 11. Czyz szczescie jest marzeniem ciala, umyslu czy duszy ktora jest w Nas,Bo cialo kiedy sie zaspokaja,dostaje to co chce szuka wiecej,tego szczescia,I tak nie ma konca, u umierajacy na koniec gdy ma nawet wszystko nie jest szczesliw,spojrzcie szerzej..nasze szczescie to nie Tu ,I nic co jest na tej planecie,nie mamy sie do niczego Tu przywiazywac,ale ten zly robi wszystko by Nas Tu przetrzymac najdluzej podsylajac smakolyki tego swiata abysmy nie mysleli o innym I ciagle Tu wracali..

 12. W szkole podstawowej miałam bardzo niekompetentną nauczycielkę, wtedy moim szczęściem było opuścić klasę raz na zawszę, spełniło się, zmieniłam miejsce zamieszkania i szkołę, potem ciężko pracowałam na dobre oceny – tu było nieco gorzej, ale udało się zdać maturę, a nawet skończyć studia. Obecnie chodzę do pracy i równolegle pracuję nad drugą powieścią (pierwsza została wydana parę lat temu). O szczęściu nie rozmyślam, jest tyle rzeczy do zrobienia, więc po co sobie głupotami zaprzątać głowę?

 13. Jestem szczęsliwy ale brakuje mi pieniędzy i do tej pory praca którą wykonywałem sprawiała ,że czułem się jak śmieć. tak naprawdę bezrobocie dało mi trochę szczęścia o ironio ;D ( ps mieszkam w Niemczech i tu przysługuje mi zasiłek ) więc nie ma jakichś myśli że nie będę miał co jeść.

 14. Podobnie jak w innych filmikach jest tu wiele ciekawych przemyśleń i podoba mi się sposób ich prezentacji. Nie zgodzę się jednak do końca z przedstawioną argumentacją np. że szczęście jest nisko cenione. Celem ankiety było zbadanie z czym się szczęście kojarzy, a nie czy je cenimy najbardziej. Będąc pytanym o 3 życzenia, które dałyby szczęście trudno odpowiedzieć że szczęście (?), bo pytanie jest właśnie tak sformułowane, aby podać konkretne przykłady. Często zadaję sobie pytanie czego tak naprawdę chcę od życia i zwykle myślę wtedy o szczęściu (z wiekiem również o zdrowiu :P). Zgodzę się natomiast z konkluzją, że powinniśmy się zastanawiać, definiować to co nas uszczęśliwia, żeby wiedzieć do czego dążyć i robić swoje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0