w ,

5 kroków do trwałych życiowych zmianDowiedz się jak w 5 krokach wprowadzić trwałe, życiowe zmiany.

Za ich pomocą tysiące naszych klientów zmieniało kluczowe aspekty swojego życia. Po raz pierwszy wyciągamy je z płatnego produktu by dać je Tobie – za darmo!

PS: Uwaga! To wideo może zostać z czasem zdjęte! Nie zwlekaj z obejrzeniem!

Więcej o Programie Rozwoju Best You: https://www.trwalamotywacja.pl/programrozwoju/

Sukcesy naszych klientów, którzy wykorzystują ten system: https://www.best-you.pl/sukcesy

Dlaczego tak trudno wprowadzić wielką zmianę w życie? (poprzednie wideo): https://www.youtube.com/watch?v=W1dsRLAZE4g

Jak monitorować swoje postanowienia: https://www.youtube.com/watch?v=Nj5PxyOxNnI&t=

szablon do monitorowania postanowień: http://www.rozwojowiec.pl/2299/szablon-do-postanowien/

#rozwojosobisty #nauka #zmiana

=========================

Jeśli chcesz być mailowo powiadamiany o każdej nowej prezentacji i dodatkowych materiałach (niepublikowanych na YouTube) zapisz się na darmowy newsletter na:
http://www.rozwojowiec.pl

=========================

Opracowanie merytoryczne i prezentacja:
Maciej Prósiński, Patrycja Zduńczyk, Patryk Wojtal

Animacja, dobór muzyki i obróbka:
Adam M. Obara, Maciej Prósiński

=========================
Wykorzystano muzykę między innymi:
The Master by Audionautix
– na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)

=========================

Bibliografia:
Michie, S., C. Abraham, C. Whittington, J. McAteer, and S. Gupta. “Effective Techniques in Healthy Eating and Physical Activity Interventions: A Meta-regression.” Health Psychology 28, no. 6

O Programie Rozwoju Best You: https://www.trwalamotywacja.pl/programrozwoju/

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. U mnie motywacja dziala inaczej. Dla przykładu: w zeszłym roku bylam na spływie kajakowym, dzien po nim stwierdzilam że spaliłam tyle kalorii ze po co mam jeść słodycze, pic alkohol i spowrotem uzupełniać to, co "zrzuciłam". Wiec z dnia na dzien przestalam jeść słodycze. Trwałam w tym az do świąt, na których pomyślałam "jeden kawalek ciasta mi nie zaszkodzi". I zaszkodził. Do czerwca nie potrafiłam przestać zajadać sie słodyczami i okazyjnie pic alkoholu. Próbowałam wykluczyć część rzeczy, czy to jeść słodycze tylko w weekendy. I wszystko na nic. Aż tydzien temu byłam w parku linowym, na którym znowu spaliłam masę kalorii. Od tygodnia znowu jestem wolna od slodyczy i alkoholu. Czyli w moim przypadku: albo gwałtownie albo wcale.

  2. Jeżeli chodzi o zrzucenie wagi to warto pamiętać o jednej ciekawej właściwości o której nie mówi się zbyt często: jeżeli mocno ograniczymy węglowodany to rzadko czujemy głód. Niesamowicie pomaga to utrzymać dyscyplinę diety.

  3. Komentarz przepełniony podziwem dla idei stworzenia tego produktu i filmu oraz szlachetnych intencji twórców, nie dziwie się tym mądrym osobom które odradzały wam to wszystko, mimo to postawiliście na swoim. Chwała takiej postawie!!

  4. kilka lat oglądam rozwojowca , ale ostatnie pół roku to prezentacje wyglądają prawie jak Mango tv , jestem zniesmaczony . Rozwojowiec rozwija ale siebie w złym kierunku .Wielka zmiana ale u rozwojowca .

  5. Ja regularne ćwiczenia fizyczne wdrożyłam właśnie dzięki Best You, stopniowo zwiększając trudność tego postanowienia. Ta metoda sprawdziła się bardzo dobrze i dała trwałe zmiany – bo ćwiczę 3 razy w tygodniu już od 2 lat. I chociaż zaczynałam od 5 minut ćwiczeń przez 2 dni w tygodniu to było warto to zrobić 🙂

  6. Moją wielką zmianą jest tworzenie gier w które każdy by mógł się dobrze bawić,przynajmniej w 2D wg moich możliwości i tego że robię to solo
    Dlatego też ucieszyłem się z tego wideo

  7. Cena dla przeciętnej licealistki jest kosmiczna i zabija od razu natomiast teraz po prostu czuję jak wyrastają mi skrzydła bo wiem że przez czas wakacji będę mogła sobie pozwolić na dokładne zaplanowanie mojej zmiany na którą szykowalam się i BARDZO powolnie (lecz dokładnie) analizowałam lecz przeszkadzał mi fakt iż wiem że nie będzie to tak skuteczne jak w programie Best You a teraz to na prawdę możliwe. Jestem ogromnie wdzięczna całemu zespołowi. 😊

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0