w , ,

WYGRYWAJ W ŻYCIU NAWET WŚRÓD TOKSYCZNYCH LUDZIJeżeli film Ci się podoba – daj kciuk w górę.
Subskrybuj kanał jeżeli chcesz oglądać więcej filmów takich jak ten.

Wspieraj kanał na PATRONITE:
http://bit.ly/2HL8ndV

Polub stronę na facebooku:
https://www.facebook.com/twojanowaswi
————————————————————————–
Film o katharsis emocjonalnym: https://www.youtube.com/watch?v=PQlLya0YoW0&t=933s

Polecam obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=f75co3_Cets&t=1128s

W razie pytań proszę o kontakt na: catlike07@gmail.com

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. 4 lata wśród toksyków i mobbingu ostro mi dało po dupie, na nowo siebie odbudowywuje… jeżeli jesteście narażeni na mobbing to jak macie możlwiość UCIEKAJCIE! Ja próbowałem wszystkiego na ludzi, niestety to jest walka ciągła, nuda itp.

  2. Powinien Pan -Gracjanie – kształtować postawy ludzi publicznych. Oni są zaprzeczeniem Pana przeświadczeń etycznych. Oni walczą. Pan proponuje zrozumienie, wspólczucie i postępowanie, które naprawia, zasypuje rowy i przepaście.

  3. A może zamiast mówić : nie jem bo coś tam, albo nie piję bo to nie zdrowe itp. Lepiej asertywnie powiedzieć tylko : nie piję. A jeśli słyszymy pytanie dlaczego to odpowiedź najprostsza : bo nie chcę. Po co przesadnie się tłumaczyć? Asertywność w cenie. Trochę nie rozumiem czemu niby mamy tak przesadnie uważać na innych, na ich ego. Delikatnie jak z jajkiem, ciągle się tłumaczyć, na wszystkich uważać aby nie urazić. Jakoś z tym trudno mi się zgodzić. Może do pewnego stopnia tak ale bez przesady. Kochajmy innych ale kochajmy także siebie. Dlaczego mielibyśmy siebie traktować gorzej niż innych?

  4. Po przekonaniu sie ze bylam ofiara przemocy psychicznej. Nauczylam sie od tego czlowieka nienawidzic I przestac miec wspolczucie dla ludzi ktorzy jedza zwierzeta. Brzydze sie nimi. Bo nie uswiadamiaja sobie Ile krzywdy wyrzadzaja niewinnym istotom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0