w , , ,

Potęga podświadomości i umysłu. Zrób dziś Wizualizację 7.0Popłyń ze mną w Quantum Mocy
https://klaudiapingot.pl/produkt/quantum-mocy-kurs-online/

Wiedzą, inspiracjami i motywacją dzielę się każdego dnia na Facebook’u https://www.facebook.com/SpecBabka
oraz Instagramie https://www.instagram.com/specbabka/

Zapraszam

Z tego filmu dowiesz się, jak uczyć swój umysł, świadomość i podświadomość odpowiednio filtrować rzeczywistość. Przedstawię relacje osób, które doświadczyły niezwykłych zmian oraz dowody naukowe.
Opowiem w jaki sposób poprzez wizualizację i medytację możemy wpływać na siebie, swoje zdrowie i swoje życie, a także jak przyciągać najlepszą wersję przyszłości.
W tym filmie umieściłam także trening mentalny Wizualizacja 7.0.
Doświadczysz nowej wersji rzeczywistości wszystkimi zmysłami, a do tego poczujesz emocje, a także energię tego, czego chcesz w swoim życiu.

Klaudia

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Z tym kolorem czerwonym nie masz racji. Zrobiłam tak, jak kazałaś, ale u mnie w pokoju nie ma dużych rzeczy w kolorach czerwonych, więc spostrzegałam kolor czerwony wraz z innymi kolorami i nic mi się nie myliło. Po prostu mam kolorowy pokój i widzę naraz wszystkie kolory. Nie udało mi się skupić wyłącznie na czerwonym kolorze!!

  2. Ja pierwszy raz wczoraj oglądałem filmik u was i co ja czułem po tym filmiku się działo, tego raczej nie jestem wstanie ująć w słowach, może umiał bym ale powstrzymam się narazie bo nie ogarniam to wszystko . Ale dziękuję Wam bardzo i cieszę się że natknąłem na ten wasz kanał

  3. Rzadko pisze komentarze ale teraz muszę to zrobić. Uczę się od Ciebie medytacji. I dzis miałam cudowny odlot na jawie. Lewym uchem słyszałam szum drzew a prawym szczekanie psów. Skupienie przychodzi łatwo. Wizualizacja też dziala tak że pewne sytuacje dzieją się właśnie tsk jak to wcześniej zwizualizowalam to sobie. Dziękuję.

  4. Witam Pani Klaudio DZIĘKUJĘ za poswiecenie i TRUD KTURY PANI WKLADA CHCIALA BYM WYKUPIĆ TEN KURS KUANTU DZIĘKUJĘ Ja JESTEM BO TY JESTES POZDRAWIAM CIEPLO JEST NIESAMOWITE TO CO PANI ROBI JEST PANI CUDOWNA DZIĘKUJĘ ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💐💐💐💐🦋🦋🦋🦋💋💋💋💋🙏🦋

  5. Klaudia tak na marginesie można medytować za chorego jak sam jest chory np:hangtingtona ,lub Ms i podziałać na jego uzdrowienie -jak myślisz możesz mi odpowiedzieć czy on sam musi to zrobić masz jakieś przykłady. Ludzie są tak bezczelni że nawet na rakowcach zarabiają i szukają popularności ? chciał bym z tobą porozmawiać tak troszkę na te tematy i sorry że odbiegłem od tematu .?

  6. Dlaczego masz tak bardzo skupiony wzrok w obiektyw, dlaczego potrzebujesz tyle zachodu dłońmi / rękami robić, plus ta muzyka aby powiedzieć to co wiedzą z grubsza wszyscy ? – Socjotechnika – manipulator wybiera fakty tylko dla niego wygodne i pozwala odbiorcom na dostęp tylko do jego przekazów; – osoba stosująca inżynierię społeczną stara się swój przekaz skojarzyć z elementami budzącymi pozytywne uczucia, poprzez tworzenie miłej atmosfery, czy pozytywnego … tła.

  7. Piękna medytacja 🥰 byłam w swoim mieszkaniu, obudziły mnie promienie słońca i rześkie powietrze z okna po prawej stronie, na początku przekręcilam się tyłem do niego by jeszcze 5 min pożyć wspomnieniem sennym. Wstałam, ubrałam krótki szlafrok z niezwykle delikatnego materiału i poszłam do kuchni przygotować śniadanie. Mój ulubiony keto omlet z kremem od bch i borowkami. Gdy smażył się na patelni wzięłam w obie dłonie ciepły kubek z kawą. Pachniała cynamonem. Wzięłam łyk i zamknęłam oczy by rozkoszować się jej ciepłem. Podałam śniadanie do stołu a z pod prysznica wyszedł mój ukochany, byl zaskoczony. A potem jakby ten film się urwał i pod powiekami widziałam fioletowe, plamki? Światło? Energię? Ten kolor był jasny, ale nie blady, intensywny ale nie głęboki, trochę iskrzący, trochę podbity różem? Cokolwiek to było wnikało we mnie przez usta. Obserwowałam to z zaciekawieniem. Ale zawsze kiedy przytrafia mi się coś podobnego jestem tak podekscytowana, że wytrąca mnie to po chwili ze stanu medytacji i wracam do świadomości. Mimo, że trwało to krótko, to było piękne. Nie zapomnę tego fioletu 🥰 dziękuję. Ubuntu

  8. Ludzie oczekują Jezusa, nie widzą że on przyniósł odwieczną mądrość, dla ówczesnych słuchaczy. Tą samą mądrość przekazuje Klaudia, współczesnym językiem, kto jest godny tej nauki to słucha. Podobnie było w owych pradawnych czasach, bo do każdego pokolenia posyłają nasi opiekunowie posłańców duchowych. Takim posłańcem jest nasza kochana Klaudia, słuchajcie bo drugi raz nie przyjdzie, i nie czekajcie na Jezusa, bo być może on ją posłał. Pozdrawiam Was gorąco Bolesław.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0