w , , ,

Potężne Narzędzie Które Pomoże Ci w Rozwoju i Codziennym ŻyciuDzisiaj temat potężnego narzędzia, którym dysponujesz i którego teraz najprawdopodobniej nie używasz z powodu swojego upartego umysłu zasilanego przez ego, a które może pomóc Ci w rozwoju i w codziennym życiu. Opowiem o perspektywie, o tym czemu perspektywa jest istotna, o tym jak może Cię wspierać w zmianach, relacjach, wyzwaniach, w radzeniu sobie z emocjami, osiąganiu celów, pozytywnym myśleniu i o tym jak rozwijać umiejętność celowej zmiany perspektywy i używać jej na swoją korzyść.

Masters Newsletter:
http://eepurl.com/cQoljL

Więcej na temat Coachingu:
http://selfmastery.pl/coaching/

O mnie:
http://selfmastery.pl/o-mnie/

Kontakt:
http://selfmastery.pl/contact/

Spokojnego tygodnia:)
Magda

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Okazuje się, że stosuję perspektywę czasu bardzo często, a nawet nie wiedziałam, że taka terminologia za tym stoi. 🙂 Jestem osobą, która z natury bardzo się przejmuje i bardzo stresuje. Często nawet gdy nie ma to większego logicznego sensu. Z tego powodu kilka lat temu w takich momentach zaczęłam używać tej metody. – Czy będę się tym co się dzieje teraz, przejmować za 5 lat? Czy to będzie miało wtedy znaczenie? Bardzo mi to pomaga.
    Świetny wykład!

  2. To chyba już 10ty Twój wykład, którego słucham a dopiero teraz zaczęłam zatrzymywać, cofać, kilkakrotnie odsłuchiwać i zastanawiać się nad tym co mówisz. Jakże celnie trafiasz w sedno sprawy. Podziwiam Cię. Może wreszcie coś zrobię ze swoim życiem, relacjami, które ciągle psuję, że nie wspomnę o niekontrolowanych emocjach. Dziękuję, pozdrawiam serdecznie

  3. Witam, czy może Pani polecić książki w tym temacie, jakie warto przeczytać. Zapisałam sobie już tytuł "Geografia myślenia", ale zastanawiam się czy jest jeszcze coś wartego przeczytania. Dziękuję!

  4. Wazne i przydatne. Wszystkie wyklady bez wyjatku. Dziekuje bo pozwalaja na zrozumienie siebie 😊 …Nie mniej jaka szkoda ze niektorzy kompletnie tego narzedzia nie dopuszczaja do dzialania 😉 nie byloby tylu raniacych i bezdensownych relacji…chyba ze to kwestia iluzorycznych kryteriow wyboru partnera …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0