w ,

Jedna zmiana w sposobie myślenia – sposób na większą motywację i szybszą realizację celówPo więcej prezentacji i materiałów zajrzyj na bloga http://www.rozwojowiec.pl

Mój przyjaciel pochwalił mi się, że prawdopodobnie na jesień tego roku stanie się już rentierem. Spytałem go więc jak zarządzał swoimi pieniędzmi, że udało mu się tak szybko (jest przed 30) osiągnąć taki stan. Wyjaśnił mi swój sposób myślenia i system zarządzania pieniędzmi i zobaczyłem, że ten sam sposób można wykorzystać także w innych sferach żeby szybciej osiągać rezultaty i mieć więcej motywacji.

Co to za system?

Zapraszam do prezentacji 🙂

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. W sporcie to nie działa, przemęczenie nie jest dobra dla mięśni i ciała, i prędzej nas oddala niż przybliża, a ten sposób jest ciekawy, na szczęście jestem młody 😀 i mogę zacząć planować oszczędzanie…

 2. Nie rozumiesz gospodarki w ktorej zyjesz, poczytaj o kreacji pieniadza, odwiedz normalny kraj gdzie kredty jest po 2-3% a banka nie jest wina kredytu a glupich zachlannych ludzi. Poczytaj na spokojnie o bance nierychomosci w usa i wszystko bedzie jasniejsze. Kredyt w polsce to oczywista glupota tu sie zgodze.

 3. Haha! 3-5tys EURO? To kredytu nie biorę, tylko inwestuję 😛 Kredyt to "rak". Bo niby skąd się brały te wielkie krachy na rynku amerykańskim? Wielkie banki mówiły: czas spłacić kredyty, a ludzie nie mieli z czego. Nawet nie myślę zaczynać z kredytami. Więc racja, nie myślę.

 4. Ciekawy sposób – na pewno daje do myślenia. Podobało mi się zwłaszcza zastosowanie go do zarządzania czasem. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i reszty użytkowników za przybliżenie nam sposobu Twojego przyjaciela!
  PS Na jakiej uczelni studiujesz?

 5. Taki model powinien być od przedszkola wbijany do głowy dzieciom. Większość z ludzi z powodu reklam i innych rzeczy wpada w pułapkę konsumpcjonizmu. Tymczasem gdyby umysł dziecka przyjął takie coś i stałoby się to nawykiem wszelkie reklamy byłyby o wiele mniej niebezpieczne…

 6. Ten model jest powszechnie stosowany na obczyźnie. Polecam dokument "Młodzi zdolni za granicą".
  Tylko mający żelazną dyscyplinę osiągają sukces i gdzieś po 10 latach stać ich np. na własne "m". Reszta to zwykli konsumenci, których prawdopodobnie czekają ciężkie czasy gdy nie będą dostatecznie młodzi do wykonywania większości prac, których dziś się imają.
  Jestem też zdania, że pracując i jednocześnie żyjąc jak dziad u nas w kraju można osiągnąć podobny sukces, a może i większy.

 7. uwielbiam takie sciemy, a juz lubuje sie w takich co jedno zdanie rozwlekaja na 10minut 🙂 ale coz kasa musi sie zgadzac bitch. Ach ci wyimaginowani przyjaciele z pensja 1200zl. Mlodzi naiwni sluchacze bierzcie sie do roboty za granica, tam dostaniecie kredyt na 0,5% na mieszkanie albo dom i zyjcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0