w ,

Jak mieć więcej lepszych pomysłów? Psychologia kreatywności [1/3]Po więcej prezentacji i materiałów zajrzyj na bloga: http://www.rozwojowiec.pl

Czy nauka odkryła jakieś sprawdzone sposoby na zwiększanie swojej kreatywności?

Pewnie! Jeszcze pytasz? 😉

Jest cała dziedzina wiedzy zajmująca się tym zagadnieniem: psychologia kreatywności.

W tej prezentacji i 2 kolejnych poznasz niektóre z jej odkryć, które pozwolą Ci prosto, szybko i bezboleśnie zwiększyć swoją kreatywność i pomysłowość. Dzięki temu będziesz mógł liczyć na większą ilość lepszych jakościowo pomysłów i rozwiązań.

Zapraszam!

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Kosmita dla mnie: coś jak mrówki, ale mogą istnieć społecznie łapiąc się za siebie i tworząc w miarę autonomiczną strukturę przypominającą węża (jakby mrówki pełniły funkcje komórek organizmu węża)

  Kosmita dla kogoś: Zielony stwór, wielki (przypominający statek Enterprise), i mogący właściwie przebywać w przestrzeni kosmicznej, ale raczej niezbyt daleko od planety macierzystej.

  Kosmita dla kogoś odległego: Przylazło na Ziemię, wygląda podobnie jak wyżej, ma świecidełka a struktura organizmu i sposób działania ma wiele analogii do zasad działania komputera (coś jakby system elektroniczny zbudowany z żywych komórek)

  Kosmita dla kogoś odległego w przestrzeni i czasie: Jak wyżej, ale komórki są półmaterialne i mogą się oddzielać od organizmu i podróżować osobno w inne miejsce, szybciej niż organizm złożony.

  🙂

 2. jestem grafikiem i wymagana jest ode mnie codzienna kreatywność .. projektuje dla kogoś, z kim nie mam kontaktu i zazwyczaj ta osoba zamieszkuje inne miejsce w kraju/na świecie… pozostaje mi tylko dystans czasowy? 🙂

 3. sześcian z tarka pośrodku jednej ze ścian z której wypływa zielona kaszka manna poruszający się jak bańka wstańka, pomimo tego, że jest kanciastą bryłą. Hmmm… może za 10 minut ten pomysł wyda mi się lepszy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0