w ,

ODKŁADASZ WSZYSTKO NA PÓŹNIEJ? Naukowo udowodniony sposób na PROKRASTYNACJĘPożegnaj Prokrastynację – Kurs + Audiobook: http://bit.ly/12KrokwProduktywności
Przeciętny Człowiek In English: https://ideaman.tv/EnglishYT

Animacje na zlecenie: http://ideaman.tv/animacje/

Prokrastynacja, czyli patologiczne odkładanie na później to zmora naszych czasów. Przygotowałem więc bardzo ważną, kluczową poradę dla wszystkich, którzy nie mogą ruszyć z miejsca. Co ważne – porada ta znajduje swoje potwierdzenia w nauce!

Zapraszam na podcast:
Spotify: https://open.spotify.com/show/66Ou9c9D90i955MJGz9FMP
iTunes: https://goo.gl/V8PHQV

Kanał dla rodziców: http://bit.ly/PraktyczneRodzicielstwo

Konsultacje, mentoring i pytania biznesowe: leszek@ideaman.tv
#prokrastynacja #psychologia #biznes


Grupa FB: http://bit.ly/grupanieprzecietnych
Fanpage Facebook: http://facebook.com/nieprzecietneidee
Inne Animacje: http://bit.ly/nieprzecietneidee

Wszystkie treści, w tym nazwy własne i cytaty, są użyte w celach edukacyjnych. Zastosowanie logotypów ma charakter informacyjny. Żaden z elementów filmu nie jest i nie może być substytutem terapii lub indywidualnej porady psychologicznej.

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Jestem żywym przykładem na potwierdzenie tej teorii. Od 4 lat: rowerem do pracy i z pracy w każdą pogodę i 3x w tygodniu po około 2 godz. fitness. Zmęczenia niema i migreny coraz rzadziej. A kawa? Już nie smakuje tak jak kiedyś, bo jej nie potrzebuję wcale.

  2. Jeśli czuję się zmęczenie i przeciążenie to trzeba odpocząć a nie kombinować czy jak jeszcze pociągnąć. Mówienie o Prokastynacji i walce z nią to oszukiwanie się że jeszcze da się pociągnąć. To unikanie prawdziwego odpoczynku i zmiany stylu życia. Walka z prokastynacją dla mnie to zaciąganie pożyczki kiedy ma się już kredyt hipoteczny.

  3. U mnie najgorzej jest z rozpoczeciem. Jesli chodzi o wysilek fizyczny, stac mnie jedynie na spacer i rzadziej (czytaj: duzo rzadziej) sprzatanie. Po powrocie czy sprzataniu – zwykle zasypiam, bo czuje sie padnieta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0