w , , ,

Jak Znaleźć Swoją PasjęDzisiaj opowiem o zupełnie innym podejściu do pasji, o micie jednej konkretnej pasji, o tym dlaczego pasja to nie to czym się zajmujemy i o tym od czego zacząć szukanie i jak ją rozwijać.

Masters Newsletter:
http://eepurl.com/cQoljL

O mnie:
http://selfmastery.pl/o-mnie/

Kontakt:
http://selfmastery.pl/contact/

Udanego tygodnia:)
Magda

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Teraz już wiem, jak identyfikować Moje Pasje i że jest ich kilka. A w tym ta główna, to co ja chcę robić, dla siebie, zadbać o siebie, nie dla innych. Oczywiście czynnik wtórny czyli pomoc innej osobie jest fajny, ale nie pierwszorzędny. I to prawda, pasja kręci, jej zdobywanie kręci, nie czuć w tym przymusu, zgorzknienia robienia tego lecz żywą ochotę, która nakręca. Teraz już wiem, że pomoc innym nie zawsze oznacza bycie Pielęgniarką, Lekarzem itp. Można równie dobrze być Bankowcem, a i tak się pomaga innym (przez to że np daje się komuś fajną lokatę, lub pożyczkę lub umożliwia wpłacać/wypłacać środki). Także jak słyszę id innych: ,,bo Ty zawsze chciałaś pomagać ludziom" to najgorsza bzdura jaką możecie usłyszeć. Pomagać ludziom pomaga się w każdym zawodzie! W każdym. Oczywiście biorąc pod uwagę że nie nosi on znamion nielegalnego, niemoralnego zawodu. TO CO STOI ZA CZYNNOŚCIĄ (identyfikacja siły napędowej)- PRAWDA. CO ZA FASCYNACJĄ SIĘ KRYJE? PASJA TO MOJE SIŁY NAPĘDOWE, KTÓRE SĄ W PEŁNI WYKORZYSTYWANE W TYM CO ROBIĘ, A PRZEZ TO ROSNĄ I DAJĄ MI POCZUCIE SPEŁNIENIA. B.mądre, i b.ciekawe- dziękuję Pani Magdo.

 2. Najłatwiej o to jest w czasie dzieciństwa – mnóstwo czasu(wbrew pozorom), brak zobowiązań i ciekawość świata i nowych rzeczy. Ja kiedyś trenowałam tenisa stołowego, moim trenerem był Leszek Kucharski, były olimpijczyk a teraz wybitny szkoleniowiec. Chcę bardzo do tego wrócić i moją wielką nadzieją jest konkurs "Żyj z Pasją" od Empika – polecam sprawdzić jeśli macie jakieś pasje, do których chcecie wrócić

 3. Ciekawe, że ci którzy mają swoją prawdziwą pasję nie mówią o jej znajdowaniu a ci którzy jej nie znaleźli stają się specjalistami od jej znajdowania. Paradoks. Niemniej bardzo dobry film.

 4. A teraz proszę spojrzeć na mój problem z pasją. Jako czternastolatek poszukiwałem pasji aż w końcu zainteresowałem się poszukiwaniem skarbów wykrywaczem metali. Oglądałem filmy, przeglądywałem strony związane z tą pasją i nagle tata kupił mi od kolegi wykrywacz, kiedy pierwszy raz poszedłem na poszukiwania zrozumiałem że to jest moja największa pasja. Temat w tym że szukałem od rana do nocy ciesząc się zardzewiałym gwoździem, blaszką, a monetą to już nie wiem jak to opisać po prostu tym żyłem. Lecz pewnego dnia mój wykrywacz dostał usterki tata zawiózł wykrywacz do gościa który specjalizuje się w układach telewizorów, a ja tylko czekałem, czekałem z niecierpliwością. Często brałem pinpointer i wchodziłem w zimę do wody w rzece żeby czegoś poszukać. Po 3 miesiącach niedoczekania pewnego wieczoru moja pasja tak nagle znikła, ta chęć poszukiwania, to było takie uczucie jak by odeszła ze mnie połowa mnie. Po miesiącu tata zabrał go do innego serwisu gdzie go naprawili w dzień. Po 4 miesiącach w końcu doszedł lecz nic z tego, jak na pierwszym poszukiwaniu od długiej przerwy nie czułem już nic do poszukiwań a ten zardzewiały gwóźdź był już dla mnie śmieciem.

 5. Co lubię
  Chodzić na basen czyli pływanie
  Czytanie książek i artykułów
  Filozofia na każdy temat rozmowy uczenie sie
  Oglądanie filmów dokumentalnych
  Podróże
  Słuchanie muzyki
  Taniec
  Psychologia
  Spiew
  Jazda na rowerze

  Ciekawe co za tym się kryje bo mam 24 lata i jeszcze nie odnalazłam swojej pasji

 6. Kiedyś rysowałam a teraz nie mogę nawet dokończyć rysunku. Już mnie to nie cieszy. Lubię słuchać muzyki, oglądać filmy na YouTube komentujące czyjeś zachowania, strasznie jestem zadowolona jak uda mi się coś naprawić. Jak znaleźć "siły napędowe" w tych rzeczach?

 7. Hej Magda. Takie mam uczucie od któregoś odcinka, że jesteśmy do siebie bardzo podobne, a dziś dodalas tą informację o sporcie, książkach i muzyce to nabieram pewności, że tak. Może kiedyś uda nam się zgadać i pofilozofować;) A na dziś polecam Ci downhill (jazda na rowerze w dół po górach) Spodoba Ci się;) PS: rozumiem zamysł tego kanału i musze powiedzieć, że działa. Bardzo konkretnie i wiele przydatnych informacji. Mi również pomogły bardzo. Pozdrawiam ciepło🤗

 8. Cześć Magda. Bardzo spodobał mi się Twój filmik. Bardzo mądrze opowiedziałaś o temacie. Mam pytanie czy można się z Tobą skontaktować prywatnie? bo mam wydaje mi się bardzo istotne pytanie ale nie chce pisać o tym na forum. Pozdrawiam.

 9. Nie mogę Cie słuchać. Treść ok, nawet bardzo:)
  Ale Ty przed kamerą to koszmar. Proszę zmień się z kims, choćby z kamerzysta…
  Nie nadajesz się przed kamerę. Masz wiedzę, na której możesz sporo zarobić, ale nie pokazuj się i nic nie mow.

 10. Od kilkunastu lat zajmuje się sztukami pięknymi (plastycznymi). Cieszylo mnie bardzo. Zawsze chciałam to wiązać z przyszłością, wciaż chciałabym wiązać, lecz sytuacja jest taka: jesli zasiadam do danych prac-owszem zrobie to, ale nie czuje sie dobrze robiac to. Gdy patrze na sztuke serce mi mocniej bije. Nie wiem czemu ostatnio tak (od roku) jest. to jest cos co wykonuje bardzo dobrze patrząc na inne zainteresowania. Szczerze mówiąc nie wiem czy w to brnąć… Potrzebuje odrobiny pomocy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0