w ,

Jak stwierdzić czy ktoś kłamie? Metoda agentów CIA3 byłych agentów amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) upubliczniło metody, których używa ta instytucja, żeby “prześwietlać” ludzi pod względem prawdomówności.

Zerkniemy?

#rozwojosobisty #nauka #wykrywanieklamstwa
==============================
Jeśli chcesz być mailowo powiadamiany o każdej nowej prezentacji i dodatkowych materiałach (niepublikowanych na YouTube) zapisz się na darmowy newslettter na:
http://www.rozwojowiec.pl

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Rozwojowiec jeden dojechałem do1:26 i wiem że ty bredzisz . Synu Policjanci każdorazowo spr. czy ktoś to kłamie . A nazywa się takie sprawdzanie przesłuchaniem.
  Synu osoby które ci uwierzą są naiwne .

 2. Do działa i przydało się w realnym życiu.
  Koleżanka oszukała mojego chłopaka i powiedziała coś do niego o mnie co nie było prawdą.
  Spytałam się i chłopaka i koleżanki podobnymi pytaniami o tym samym znaczeniu ale w innej formie, bo było to kluczowe.
  Koleżanka po zadaniu przeze mnie pytania ( zaczęłam dialog od zwykłego cześć aby nie wzbudzić podejrzenia) i w końcu zapytałam się jej: ej Julia bo nie wiem czy słyszałaś ale ostatnio ktoś o mnie nagadał bzdur o tym że ja jestem taka i taka (no wiecie xd) ona zaprzeczyła raz: Pff ja? przecież przyjaźnimy się długo, wiesz ,że bym czegoś takiego nie zrobiła!
  po kilku sekundach zapytałam się jeszcze raz: na pewno?
  ona: No raczej wiesz przecież ,że nie kłamię!
  Kiedy znowu zaczęłam dialog z chłopakiem, zapytałam się w innej formie: Hej misiu (xd) bo wiesz może dostałeś od kogoś te plotki o mnie…. i zrobił się z tego łańcuszek to od kogo dokładniej to dostałeś bo chce temu kogoś przemówić do rozsądku on mi mówi widziałem ostatnio jak Julia gadała z Marleną a Marlena potem do mnie poszła więc nie jestem pewien.
  Zaś jak Gadałam z Marleną ona zaprzeczyła raz i więcej razy nie wiec była pewna ,ze to nie ona

  Jak się później okazało była to Julia

 3. Jak obchodzimy ten system? Naprezamy prawa łydkę kiedy pada pytanie, i trzymamy tak do końca rozmowy. Dyskomfort powoduje że reakcje organizmu są silnie zaburzone. Jeżeli pytający widzi nas w całości np na plazy, napinamy mięsień Kegla i trzymamy. Efekt ten sam.
  Przy pytaniu na które szczególnie nie chcemy podać prawdy, mięśnie należy rozlyznic. Ulga powoduje że wyglądamy, jakby wogole nas to nie dotyczyło.

 4. Ktos posadzil mnie o co czego nie zrobilam. Osoba ktora to zrobila nie chce sie przyznac a ja nie wiem jak udowodnic swoja niewinnosc. Chodzilo o nakablowanie na kogos w pracy. Faktycznie zrobil to ktos inny (nakablowal na osobe ktora palila pap.elektryczne na linii produkcyjnej). Ale czuje ze tylko ja ponosze konswekwencje za to. Juz tyle wyplakalam. Co robic, jakies porady? 🙁

 5. A co jeśli badani studenci zapomnieli obliczyć ile razy skłamali tego dnia albo nikogo mi spotkali bo akurat cały dzień spędzili w domu- z kolei tak głupio i mało prawdopodobne było by to, że nie kłamali- więc sklamali na ankiecie, że okolo 2 razy ponieważ taka liczba w ich odczuciu była ani nie za dużą ani nie za mała

 6. a mówią że w TV są długie reklamy, tutaj jedna reklama ksiażki trwa prawie 8min ;/ Widzu, jak to czytasz to nie oglądaj całego filmu bo się nic nie dowiesz, jedyne co możesz na pewno wywnioskowac to rabat jaki dostaniesz -.- zenada wszystkie te filmy z tego kanału

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0