w , , ,

Medytacja Uzdrowienia. Quantum i spotkanie z przodkami.Medytacja ta jest zainspirowana badaniami naukowymi w zakresie treningu mentalnego oraz hipotezami dotyczącymi Quantum – pola nieograniczonych możliwości.
Medytacja została zainspirowana moją podróżą na Bali oraz historią opisaną w książce “Jedz, módl się i kochaj”, gdy bohaterka spotkała się z uzdrowicielem Ketutem.
Przeniesiesz się na małą wyspę na morzu balijskim, gdzie spotkasz się z uzdrowicielem, który odprawiając piękny rytuał połączy Cię z Twoimi bliskimi, przodkami, energią kosmosu, mądrością Boga. Medytacja ta ma na celu wzmocnić Twoje ciało, psychikę i połączyć Cię z najlepszymi intencjami świata i innych ludzi.
Medytacja ta ugruntuje Cię i wpłynie na Twoje poczucie siły.

Medytacja posiada także wątki terapeutyczne i coachingowe,
które mają wzmocnić Cię w życiowych decyzjach.

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Pani Klaudio czy może Pani popracować nad bardziej medytacyjnym głosem i tempem? Tempo jest trochę za szybkie moim zdaniem A głos odrobinę za mocny. Pomysł medytacji super

 2. Dziękuję! 🙏
  P.S. czy stworzysz kiedyś medytację uzdrowienia bliskiej osoby, z pomocą miłości serca i przewodników duchowych którzy ten proces wspierają? Bardzo ważna zapewne dla wielu a na YT znalazłam raptem jedną taką… Z Twoją energią to będzie piękne i mocne doświadczenie.

 3. Przeglądając kiedyś strony yooutuba, próbowałem znaleźć dla siebie alternatywnego sposobu leczenia. Jestem emerytem, z szeregiem dolegliwości (kostno-stawowe, krążeniowe, nadciśnienie-początki oraz jelitowe, no i stres, który mi towarzyszył w pracy trenerskiej CWKS Legia- na wysokim mistrzowskim poziomie . W dzieciństwie miałem rozlany woreczek robaczkowy (jestem życiu, rodzicom i medycynie wdzięczny że żyję, gdyż byłem prawie tam, w miejscu wiecznego spoczynku) Lekarskie porady dotychczasowe, wiążą się z braniem tabletek. No i znalazłem Pani stronę. Chyba jestem dobrym medium, bo ona trafia do mnie. Lubię pomagać również ludziom.
  I tak zmierzając do brzegu. Przeglądam Pani filmiki, wykłady i medytacje. Chcę podziękować, gdyż trafiają do mnie. Tymbarskiej, że Pani droga też była i jest ciekawa.
  Staram się odnajdywać to co mądre a jest wszystko. Choć chciało by się efekt odczuć nieomalże natychmiast, jednak czuję zdecydowaną poprawę stanu zdrowia.
  UBUNTU, DZIĘKUJĘ. ❤️❤️❤️🌹

 4. Za te wszystkie cudne medytacje Kocham Cię to za mało, a ta medytacja i Twój czuły głos unosi mnie do gwiazd. 🌌🤩 Jest nawet ognisko które tak kocham. Spełniasz marzenia niczym spadająca gwiazda. Dziękuję, że jesteś Diamentowy Skarbie. Kocham Cię. "Jesteś we mnie na zawsze" bo Ubuntu. ❤️ Wiadomo… 🌊♾️💓

 5. Dzień dobry wszystkim, chciałabym Was zapytać czy znacie (o ile w ogóle jest) jakiś filmik Klaudii o wizualizacjach? Przeszukałam kanał lupką, ale nie znalazłam. Będę wdzięczna za pomoc:) Pozdrawiam!

 6. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️słucham Cię codziennie. Dziękuję Klaudia 😘😘😘
  Od paru miesięcy walczę z lękami i nerwicą dzięki Tobie z dnia na dzień czuję się lepiej ❤️❤️❤️

 7. Super medytacja, rozpuściłam się przy wdzięczności i przodkach …pozwalam sobie na te łzy i oczyszczanie 🙂 czuję się po tej medytacji wzmocniona i radośniejsza …gotowa podejmować dedycje które dziś mam do podjęcia 🙂

  Przyznam się, że na początku medytacji ciągle wybijały mnie słowa w których podkreślałaś "ę" …. bo przecież nie mówi się "medytacjĘ" ….tylko "medytacjE" , nie mówi się "siĘ" tylko siE …..Moje spaczenie vocal coach dało o sobie znać 🙂 a potem uświadomiłam sobie, że to moje "ego" i próbowałam się oderwać od oceniania , a skupić na treści i przekazie … to też było dzisiaj odkrywcze dla mnie 🙂 DZIĘKUJĘ <3

 8. Dziękuję Ci Klaudia za tą medytację. Pierwszy raz tak mnie medytacja poprowadziła. Cudownie uczucie. Plus piękne efekty dźwiękowe i Twój spokojny głos :))

 9. Moja ukochana medytacja , slucham jej codziennie i prawie codziennie placze . Widze tam prababcie ktora byla przecodownym czlowiekiem (wiem tylko z opowiadan mamy )i chcialam ja zawsze poznac. Moj zmarly tata tez tam jest i czuje go coraz bardziej podczas tej medytacji, plynie sama milosc.
  Klaudia dzieki bogu ze jestes i ze ciebie znalazlam i moglam poznac . Sciskam cie bardzo . 🙏😘

 10. Leć ze mną jeśli chcesz…zawsze chcę i tylko z tobą Klaudio latam,jesteś moim duchowym przewodnikiem w medytacjach…miło jest cię trzymać za rękę🍀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0