w ,

Jak stać się lepszą osobą w 3 krokach?Animacje na zlecenie: http://ideaman.tv/animacje/
Pożegnaj Prokrastynację – Kurs + Audiobook: http://bit.ly/12KrokwProduktywności
Wspieraj kanał: https://www.youtube.com/channel/UCvKfGIypN4J6zbvrOxpc7ZQ/join

Zapraszam na podcast:
Spotify: https://open.spotify.com/show/66Ou9c9D90i955MJGz9FMP
iTunes: https://goo.gl/V8PHQV

Dla rodziców: http://bit.ly/PraktyczneRodzicielstwo

Konsultacje, mentoring i pytania biznesowe: leszek@ideaman.tv
#edukacja #psychologia #biznes


Grupa FB: http://bit.ly/grupanieprzecietnych
Fanpage Facebook: http://facebook.com/nieprzecietneidee
Inne Animacje: http://bit.ly/nieprzecietneidee

Wszystkie treści, w tym nazwy własne i cytaty, są użyte w celach edukacyjnych. Zastosowanie logotypów ma charakter informacyjny. Żaden z elementów filmu nie jest i nie może być substytutem terapii lub indywidualnej porady psychologicznej.

source

ThemeForest best selling themes

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Dzialac, rozwijac sie, uczyc caly czas i poznawac duzo ludzi roznych i robic skutecznie dobre rzeczy dla ludzi i srodowiska , kraju etc! Polecam.ksiazke Szymona Holowni "Teraz albo nigdy" (zbior swietnych jego felietonow z ostatnich 2 lat czyli rozne tematy aktualne).

  2. Nie ma czegoś takiego jak "seksizm". To wymysł osobników niepotrafiących zaakceptować rzeczywistości. Dokładnie tak samo, jak nie można zmienić płci, bo ta jest warunkowana genetycznie. Można dać się okaleczyć fizycznie i psychicznie ale płci zmienić nie można.
    Czekam kiedy ktoś określi noc jako "okres solarfobiczny" albo wodę jako "substancję suchofobiczną". Czy człowiek, który wynajdzie lekarstwo na raka i nie opatentuje go dając możliwość jego powszechnej produkcji, ale w obejściu z innymi ludźmi będzie nieprzyjemny dla nich, wręcz chamski jest lepszy czy gorszy?

  3. Zwykle gdy słyszę proste i krótkie recepty na osiągnięcie czegoś, to zapala mi się lampka ostrzegawcza… Ale Twoje rady nie są wzięte z kosmosu, dużo w nich twardej psychologii, dlatego je cenię. Pozdrawiam!

  4. Chyba jak być mniej złym od innych ;/ Proszę nie dodawaj nutki optymizmu w tytule .Ludzie nie chcą być lepsi, tylko chcą żeby inni mieli gorzej i wtedy czują się lepiej.Przeciętny człowieku jeśli chcesz być światełkiem w tunelu to musisz mi wybaczyć , ale ja będę Twoim antagonistą , ponieważ nie wierze w ludzi za dobrze ich czytam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0
ThemeForest best selling themes