w ,

Trudne emocje – instrukcja obsługi – Mateusz BanaszkiewiczInteresujesz się psychologią? Zapraszamy na naszą stronę: https://www.swps.pl/strefa-psyche – znajdziesz tam jeszcze więcej merytorycznych materiałów w formatach audio, wideo i tekstowych.

Emocje są siłą napędową wielu zachowań i działań, jakie podejmujemy. Jeśli przeżywamy i okazujemy je w sposób dojrzały, stają się ważnym czynnikiem osiągania życiowego sukcesu. Potrafią zwiększać odporność na trudy życia i być źródłem energii w radzeniu sobie z wyzwaniami. Trudne do doświadczania emocje sprawiają, że niektórzy z nas próbują je maskować, tłumić czy zaprzeczać ich obecności. Inni wyrażają je z intensywnością, która może szkodzić ich zdrowiu czy relacjom w pracy. Podczas wykładu dowiemy się, jaka jest rola trudnych emocji w życiu oraz jak możemy sobie z nimi radzić.

Mateusz Banaszkiewicz – psycholog zdrowia, wykładowca. Doktorant na Uniwersytecie SWPS oraz uczestnik Studium Dialogu Motywującego przy Polskim Towarzystwie Terapii Motywującej. Członek Zespołu Pomocy Poszkodowanym (ZPP) w strukturach kryzysowych Polskich Linii Lotniczych. Odpowiada za ocenę stanu psychospołecznego oraz wsparcie pacjentów powypadkowych w warszawskim Centrum Medycznym Gamma. W ramach programów promocji zdrowia w firmach prowadzi wykłady i warsztaty dotyczące radzenia sobie ze stresem.
Więcej: https://mateuszbanaszkiewicz.com/o-mnie/

O projekcie:
Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS to nowatorskie przedsięwzięcie, którego celem jest popularyzowanie wiedzy psychologicznej na najwyższym merytorycznym poziomie oraz odkrywanie możliwości działania, jakie daje psychologia w różnych sferach życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Chcemy ukazywać praktyczne zastosowanie wiedzy psychologicznej nie tylko w sferach oczywistych dla tej dziedziny nauki (np. pomocowym, terapeutycznym), ale również w sektorze biznesowym oraz zaawansowanych, nowoczesnych technologiach. Więcej o projekcie: http://www.swps.pl/strefa-psyche

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Bardzo wartościowy wykład, za który dziękuję ☺️ Większość o czym Pan mówił jest mi już znana z psychoterapii ale dobrze jest posłuchać o tym kilka razy, od różnych osób i poczuć większą pewność, że ta akceptacja trudnych emocji, która jest wyzwaniem, może naprawdę pomóc.

    Pozdrawiam serdecznie i chętnie posłucham innych wykładów ☺️

  2. Świetny wykład! To niesamowite, że teraz człowiek może w kilka sekund, jednym palcem i kliknięciem, uzyskać dostęp do takiej ilości fascynującej wiedzy. Pozostaje tylko bardzo gorąco podziękować za umożliwienie nam tego <3

  3. Jestem trochę zawiedziona. Wykład bazuje tylko na racjonalizacji, a uczucia nie zawsze są racjonalne. Techniki tutaj przedstawione łagodzą objawy ale nie uzdrawiają przyczyny. Szkoda. Mam nadzieję, że kolejny wykład da większy wgląd.

  4. Brawo! Dawno tu takiego dobrego wykladu nie bylo! Czytalam nizej ze mysli pan o kanale na YT. Rewelka! Po oprocz Ocal siebie nie ma nic godnego uwagi. Takze czekam! Ps swietny glos.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0