w ,

Motywacja, efektywność, wytrwałość – dr Ewa Jarczewska-Gerc i Andrzej Tucholski – Można!Dr Ewa Jarczewska-Gerc – zajmuje się psychologią motywacji, efektywnością i wytrwałością w działaniu oraz symulacjami mentalnymi. Interesuje się związkami między różnymi formami myślenia i wyobrażania sobie a efektywnością i wytrwałością w działaniu oraz stresem i jego korelatami.
Na Uniwersytecie SWPS prowadzi seminarium magisterskie oraz zajęcia z zakresu psychologii emocji i motywacji, psychologii różnic indywidualnych oraz wywiadu psychologicznego.

Można! to cykl rozmów z ludźmi, którzy swoim przykładem pokazują, jak wiele zależy od nas samych i udowadniają, że naprawdę można. Gospodarzem programu jest Andrzej Tucholski, autor bloga andrzejtucholski.pl, student psychologii biznesu na Uniwersytecie SWPS.

#psychologia #motywacja #wytrwałość #efektywność #motywacja

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Ciekawie ta Pani mówi. Jednak strefę komfortu to się poszerza, a nie wychodzi z niej. Również takie programy wpajane od dziecka typu bez pracy nie ma kołaczy uważam za negatywne.

 2. Ciekawe co sądzi pani doktor o wyzwaniu 90 dni Krzysztofa Króla. Drogi program szkolenia dodatkowo gość oszukuje zapowiadając dwa niedzielne szkolenia na żywo które są nagrane. Odpowiedz chyba była w wywiadzie w momencie w którym pani mówi o drogich programach dających tylko pierwszy etap motywacyjny jednak Krzysztof Król też o tym mówi zaznaczając że program wyzwanie 90 dni właśnie pomaga przejść do kolejnych etapów i to mnie ciekawi bo nie widać komentarzy byłych uczestników oprócz tych generowanych automatycznie jednego dnia przez samego Krzysztofa Króla. Jest parę filmików w których uczestnicy chwalą program lecz te są mało przekonujące. Tylko że skoro ten byłby nieskuteczny to czemu nikt się nie nagrał narzekając na niego.

 3. Typowy dzisiejszy doktor – zero swojego przemyslenia. Bazuje na tym, co powiedzial jakis profesor, co wycztala z w kolko kopiowanych ksiazek przez grono doktorskie. Amazon wypuscil Alexe – potrafi gadac tak samo.

 4. 12:54 – pani doktor dowodzi istnienia ludzkiej duszy [ergo: odrębności osoby od jej ciała fizycznego, w tym fizycznego mózgu]. Mówi: "Dla nas jest różnica między wyobrażaniem sobie a doświadczeniem czegoś, dla mózgu nie ma różnicy". Pani doktor więc zakłada, że człowiek nie identyfikuje się ani ze swoim DNA, ani ze swoimi procesami elektrycznymi w mózgu, ani z ruchem włókien nerwowych, a identyfikuje się z czymś, co jest bytem bardziej podstawowym, i co istnieje niezależnie od materii.
  Uwaga w nawiasie: Dusza, o której tu mowa, NIE MUSI BYĆ wcale duszą nieśmiertelną.
  W podobny sposób istnienia duszy dowodzi Richard Swinburne, genialny filozof analityczny, który przedstawia niezwykle mocne argumenty za duszą.

 5. super wywiad 😉 szkoda ,ze dopiero teraz na niego trafiłam. Właśnie sobie zdałam sprawę ,ze żyję ciągłymi złudzeniami, marzeniami i że ciągle szukam tego szczęścia a nie pojawia. Teraz widzę ,że faktycznie im bardziej się na tym skupiam to tym bardziej jestem nieszczęśliwa…
  Dziękuje za ten wywiad ;)!

 6. Tak pozytywne wypowiedzi i tak pozytywną osobę bardzo miło słuchać.Będę tu do Ciebie często wracał! Jak Bardzo brakuje Takich pozytywnych ludzi jak Ty Ewuniu. Dziękuję, że Jesteś. Pa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0