w , , ,

Jak Pokonać ProkrastynacjęDzisiaj temat prokrastynacji. Opowiem o tym czym jest prokrastynacja,  o tym co powoduje, że zamiast robić to co sobie obiecałeś ciągle przekładasz to na wieczne jutro, o konsekwencjach prokrastynacji i o tym jak ją pokonać.

Masters Newsletter:
http://eepurl.com/cQoljL

Więcej na temat Coachingu:
http://selfmastery.pl/coaching/

O mnie:
http://selfmastery.pl/o-mnie/

Kontakt:
http://selfmastery.pl/contact/

Spokojnego tygodnia:)
Magda

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Świetnie zaprezentowany problem. Tego potrzebowałam, jakby spojrzenie w lustro. Dziękuję za dodanie energii, biorę się do działania

  2. Lubię jak ktoś mi mówi prawdę prosto w twarz. Dużo rzeczy mogę odnieść do siebie. Najważniejsze, zrobiłem sobie notatki do późniejszej kontemplacji. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Dobra robota – brawo.

  3. Koleżanka mi podesłała ten filmik kiedy miałem dość siebie przez to że wszystko odkładam na "jutro". Teraz sam z siebie się śmieje bo chcę nauczyć się nowej czynności a zniechęcam się tym że na syarcie nie będę najlepszy.

  4. Cześć super materiał, bardzo mi pomógł, dziękuję 🙂 czy ktoś może polecić jakieś książki w tej tematyce, jak kontrolować emocje i jak planować aby być skutecznym?

  5. Prostakrynację? Może najpierw powiedz o co Ci chodzi a potem to nazwij. Ego! (chodzi o visual) – tracisz "klientów" na dzien dobry. ✌✌✌

  6. Po raz pierwszy się częściowo nie zgodzę. Pracuje umysłowo i czasami po prostu nie mam głowy 😀 tzw. natchnienia żeby pracować a za dzień lub dwa przychodzi światłość umysłu i idzie jak z płatka . To samo z ćwiczeniami itp. Co Ty Magda na to?

  7. Dziękuję za bardzo inspirujący wykład. Najgorzej, że poczucie własnej wartości, mogą zabić okoliczności (w tym źli szefowie, nie powiem że liderzy) w walce o sukces,y zapominając o drugim człowieku świetnym pracowniku. Brak ideałów, etyki i autorytetów sprzyja złym szefom i prokrastynacji w danej organizacji. .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0