w , , ,

Jak odzyskać spokój? Zmień stan umysłu poprzez 7 pytań.Ktoś kiedyś powiedział, że czynimy swoje życie istotnym przez odwagę zadawania sobie odpowiednich pytań i chęć odpowiedzi na nie.
Ja sama od jakiegoś czasu stosuję medytację polegającą na odpowiadaniu sobie na ważne pytania. Czasem robię to siedząc, czasem biegając lub słuchając muzyki. 🧘‍♀🚴‍♀🎧 Skupiam się na danym pytaniu i pozwalam, by odpowiedzi płynęły nie tylko z umysłu, ale i z ciała.

W tym filmie usłyszysz 7 pytań. Jeśli tylko chwilę się nad nimi zastanowisz, poczujesz pewność siebie, motywację, spokój i kierunek, w którym powinieneś/powinnaś zmierzać.

Odwiedź mnie na fejsbuku https://www.facebook.com/SpecBabka/
i na Instagramie https://www.instagram.com/specbabka/

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Mega pozytywna dawka wiedzy ,wczoraj znalazłem twój profil na yt i jestem pełen podziwu mam identyczne zainteresowania. Psychologia ezoteryka itp sądzę iż to nie przypadek;)Gorąco pozdrawiam.

 2. Czy ten obraz to wizja przyszłości ludzi? Otoczenie będzie tak zatrute że pozostanie nam tylko szczelny kombinezon z podłączoną rurką z tlenem? Nie wierzę bo ciągle mam nadzieję. Serdecznie pozdrawiam 🙂

 3. Droga Pani, poza siłami, które w nas drzemią, jest Siła, bez której nie byłoby to możliwe… Tym samym, nie każdy ma taką możliwość. Ta Siłą jest mocą sprawczą… Reszta to pochodne plus nasze doświadczenia, możliwości genetyczne, psychofizyczne, ułomności, dramaty, traumy….

  Zastanawia mnie też, czemu jako przykład tzw samorozwoju występują hasła typu ,,będziesz miał więcej kasy, lepszą pracę, sukces itp. No tak, prosto tłumacząc, w świecie materialnym kasa jest symbolem sukcesu… Ale.. Samorozwój, Zen, utożsamianie się z niebem, czy nawet Niebem…

 4. 1.czego chce doświadczać w życiu ? (Chodzi o doświadczenia co przeżywać)?
  2.czego absolutnie nie chcesz doświadczać w życiu ? (Na co nie chcesz marnować energi I czasu)
  3.Jaki jeden nawyk pomoże zmienić twoje życie na lepsze ?(nawyki tworzą nas . ..Może wstawanie na tyle wcześniej żeby rano mieć dużo czasu ?)
  4.Jaki jeden ciężar powinieneś zrzucić ? Jaka porażkę powinieneś zapomnieć ? Co wprawia Cię w moralny kac na samą myśl .
  5. Czym możesz podzielić się z innymi. Świat opiera się na tym żeby coś dawać by coś dostać . Ile z siebie dasz ?
  6. Jaka najważniejsza rzecz dziś możesz wykonać ? Żeby przybliżyć się do celu.
  7. Za co dziś podziekujesz? Za co jesteś wdzięczny ? Świat jest dla mnie i powienienm dziękować za nawet najmniejsze rzeczy .
  Pozdrawiam😘

 5. Jaki piękny obraz 😮☝⭐💞 OMG🌈💕☀😮😮A PYTANIA😮😮😮CUDOWNEGO DNIA PANI ŻYCZĘ 😜💞💕☀Jestem wdzięczna za każdy oddech…wdzięczność to mój nawyk od roku❤

 6. Dziękuję, za ten materiał. Długo już składam 2 do 2ch bo gdzieś w pędzie, i obowiązkachoraz powinnościach pogubiłam się okropnie. Zawsze coś tam wnioskowałam, ale nie zauważyłam kiedy to okazało się za mało. Głos zaczęło mieć Ego, poczucie sprawiedliwości (rzecz jasna z zaburzonym obiektywizmem, bo pryzmat patrzenia był coraz bardziej wąski z powodu poczucia krzywdy), wściekłość obracajaca się w agresję i autoagresję. Ja człek wychowany w miłości i poczuciu dobrej wartości wlazłam w trójkąt Karpmana. No rozpacz. Kiedyś jakieś 0,5 roku temu, wyswietliłaś mi się w moich listach tematycznych i najpierw tak jak w 7 pytaniu wydawało mi się to nie tym czego potrzebuję. Pracowałam z innymi głównie na YT, i szkoleniach bezpłatnych (bo trudna sytuacja, z której nie widzę prostego wyjścia mocno mnie pozbawiła sił-taka walka z wirem) Jednak przyszedł czas na zrozumienie Twoich przekazów. Twoje 7 pytań jest dobrą komponentą drobnych zmian i nawyków, które wprowadzam w życie. Teraz. Przygotowywałam się do tego dość długi czas, bo nie byłam gotowa. Bo jak odpowiesz to trzeba szukać sposobu a ja mam pozerane siły przez opiekę nad Rodzicami/teraz Rodzicem- podeszły wiek, choroby, nasz system NFZ -często poczucie bezsiły i beznadziejności. Itp, itd. Ale gdy tylko ciut więcej sił lub pomogą przyjaciele wracam do walki o siebie. Bo pamiętam jak bywało. Bo chcę bywać szczęśliwa. Bo mam sporo lat i wiem że dobre dni są ważne. Ostatnio obejrzałam większość z wykładów w czasie tygodnia wykładow Heath submitty co polecał dr Joe Dispenza i staram się włączyć siłę umysłu – swiadomie – do swojego życia. I Ty masz w tym spory udział, że się zainteresowałam. Dziękuję. Wiem że za dużo chce przekazać. Ale jakoś czuję że będziesz rozumiała za co Ci dziękuję 🙂 Pozdrawiam, życzę dobrego i zawsze poczucia wdzięczności i wszystkiego co z nim związane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0