w , , ,

Jak Pokonać LenistwoDzisiaj temat lenistwa. Opowiem o roli motywacji, energii, celów, Twojego sposobu myślenia i nawyków w byciu leniwym, o kilku podstawowych sposobach żeby pokonać lenistwo i o jednej najważniejszej rzeczy, która pomaga prawie w 100% pozbyć się lenistwa na stałe.

Masters Newsletter:
http://eepurl.com/cQoljL

Więcej na temat Coachingu:
http://selfmastery.pl/coaching/

O mnie:
http://selfmastery.pl/o-mnie/

Kontakt:
http://selfmastery.pl/contact/

Spokojnego tygodnia:)
Magda

source

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Ciekawy i pouczający wykład – wart uwagi, choć z niektórymi tezami można podyskutować. "Ścieżka mistrzowska" tak, to piękny amerykański sen…. Raczej powinno działać się na miarę własnych możliwości, niż szarpać się i być jak ryba wyrzucona na piasek….

  2. Obejrzałem film po raz drugi, i będąc w trakcie kursu odebrałem go nie tak powierzchownie jak za pierwszym podejściem. Faktycznie skupienie się na celu głównym może znieść pozorne przeszkody <3

  3. WIEM,,LENISTWO,,PIEKNIE UJETE,,ALE CZY LENISTWEM JEST TO ZE ZROBIE COS MIMO ZE ROBIE WOLNIEJ,KROCEJ ALE ZROBIE,,MAM ZNACZNY STOPIEN NIEPELNOSPRAWNOSCI,,I FAKT ZE ROBIE WOLNIEJ I KROCEJ TO DLATEGO BYM MIAL SILY JUTRO TEZ ROBIC,,I KEDYC ZTOBIE TO CO SSPRRAWI MI RADOSC,A Z BOKU KTOS POWIE ,,GRZEBAL SIEE BO LEN,,

  4. Idac tym tropem, najwiekszym rozpraszaczem jest praca. Zamiast robic cos dla siebie, chodzisz tam i tracisz czas. A najgorsze, że za rabiasz na zupełnie niepotrzebne rzeczy… Tak strzelę, stara panna z kotem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0